Tubli kelgutaja! Kui otsustad vanematega, et ilmataat on ilma liiga külmaks teinud, siis ole tâna kodus soojas. Kohtume homme koolis. Vapramatega kohtume kelgumâel!

Kui Lumeeit ja Ilmataat omavahel sõbrustavad, siis toimub kolmapäeval, 21. veebruaril kell 10.00 ÄKKEKÜLA suusaradadel meie kooli Kelgu- ja suusapäev. Küpsetame lõkkel ka vorste. Võta oma kelk kaasa! Kohapeal saab tasuta rentida suuski. Meie kodumaa 100. aastapäeva auks korraldame kohapeal inimketi EV100. Tule ise ja võta sõber kaasa!

Helkur on odavaim elukindlustus! Kallis lapsevanem, palun leia võimalus muretseda oma lapsele helkur. Me kõik ootame oma lapsi igal õhtul koju elusa ja tervena. Näita ise eeskuju! Novembris viime koostöös Narva politseijaoskonnaga läbi helkuri kandmise kontrollreide.

Pildiotsingu kanna helkurit tulemus

Narva Eesti Gümnaasiumi kodukord (/Väljavõte/). Muudetud õppenõukogu nr. 1 otsusega 20.10.2014.a. 1.17 punkt 27

Narva Eesti Gümnaasiumi gümnaasiumiastme õpilane, kes on, olenemata põhjusest, jooksva õppeaasta ühe kursuse jooksul puudunud 10 või enama tunni ulatuses, sooritab üldjuhul selle kursuse lõpus arvestusliku töö kogu kursuse mahus, mida ei saa järele vastata ning mis on aluseks kursusehinde väljapanemisel.