12. klassi 2016/17 õ.a. lõpuaktus toimub kolmapäeval, 21. juunil kooli saalis kell 16:00.
9. klassi 2016/17 õ.a. lõpuaktus toimub laupäeval, 17. juunil kooli saalis kell 14:00.

MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu eestvedamisel algab täna koostöös Naiskodukaitsega neljas heategevuslik sinilillekampaania, millega kutsutakse kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma sinilillemärki.

Neljandat aastat peetava Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda üles kandma sinilille rinnamärki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste tunnustuseks. Sinilillesümboolikaga kogutava tulu suunab Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing lisaks vigastatud veteranide toetamisele Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrenažööride ala rajamiseks, soetab Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale invalifti basseini pääsuks ja toetab MTÜ Peaasjad tegevust meeste vaimse tervise edendamisel.
Iga sinilillemärk, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti, on unikaalne käsitöö. Kõikjal Eestis aitavad sinilillesõnumit ja -märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud.
6.-30.aprillini on sinilillemärke ja –käepaelu võimalik osta kõigil veteranipäeva üritustel, Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatu- ja meelelahutuskeskustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, Olerexi teenindusjaamades, R-kioskites ja Tallinna lennujaamas, Nordica lendudelt ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.
Ka Narva Eesti Gümnaasium võtab nimetatud üritusest osa. Kolmapäeval, 12. aprillil kell 11.00 saab meie koolis soetada Sinilillemärki.

Tule osta ise ja kutsu vanemad ja sõbrad kaasa!

TÄHELEPANU, 2015./16. õa. KOOLI TULEVATE LASTE VANEMAD!

Palume tuua ära lapse dokumendid 1. klassi vastuvõtuks. Täname!

Kooliaasta pidulik avaaktus toimub Narva Eesti Gümnaasiumi saalis 1. septembril 2016.a. kell 10.00.

12. klassi 2014/15 õa lõpupidu toimub laupäeval, 20. juunil kooli saalis kell 14.00.